DIŞ TİCARET FORUMU
Ocak 19, 2020, 09:52:12 ÖÖ *
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: Sayın üyelerimiz forumumuzda yapılan bakım nedeni ile sınama maili göndermekteyiz. Teşekkür Ederiz.

Ana Sayfa   Yardım Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: YILIN DIS TICARET TRANSFERINI GERCEKLESTIRDIK.  (Okunma Sayısı 6538 defa)
bulentbalyemez
Administrator
Hero Member

« : Ağustos 21, 2008, 07:30:38 ÖÖ »

YILIN DIS TICARET TRANSFERINI GERCEKLESTIRDIK.

A.Hakan TOKER Ustadin Duyurusudur...

Degerli Dostlar, Sn. Forum Uyeleri, Gnyd / Iyi Gunler.. J 

Bilindigi uzere,  01.11.2004 tarihinden itibaren  ASIST GM Ltd. de Dis Ticaret ve Egitim Koordinatoru olarak gorev yapmaktaydim, bu gorevimden 30.09.2007 tarihi itibariyla ayrildim ve Svg. Bulent BALYEMEZ’ in sahip oldugu Bagdat Caddesi Kiziltoprak mevkiinde mukim, DTY Danismanlik&Egitim Sirketi’nde (DTY Club)  gorev almaya basladim. Tabiatiyla Turkiye’nin en buyuk Gruplarindan birisinde, IMMIB’ de ve baskaca sirketlerde Disticaretteyaklasimlar adina Danismanlik gorevlerim de suruyor. Unutmadan FU, Istanbul Ticaret Universitesi ve DTV deki Ogretim Uyeligi Statumde halen devam etmekte. Bir cogunuzun yakinen bildigi uzere  “Ogretmek”  benim icin en buyuk ve vazgecilmez  tutku !!!!  J

Svg. B.BALYEMEZ ile uzun suredir uzerinde calistigimiz on-line yapidaki  “Operasyonel Dis Ticaret & Gumruk & DT Lojistik Yonetim Modeli” ni en kisa sure icerisinde danismanlik faaliyetlerimiz cercevesinde hayata gecirecegiz ve DT Firmalarinin kullanimina acacagiz.  Daha sonraki hedefimiz  ise Dis Ticaret Firmalarinin bagimsiz denetimini yapabilecek bir organizasyon yapisina gecmek ki, bunun 2008/2009  yili icinde realize olabilecegini  umut ediyoruz. Turkiye’de bir ilk olacagini dusundugumuz Detayli/Operasyonel  Gumruk ve  Dis Ticaret Yonetimi Egitimlerimiz ise talebinize bagli olarak hayata gecirilecek. Turkiye’de ki –sanirim- en genis “Gumruk, Dis Ticaret  ve DT Lojistik Kutuphanesi” olma ozelligindeki arsivimiz/kutuphanemiz de basta DTY Club uyeleri olmak uzere , tum universite ogrencileri ve  arastirmacilara acik olacak. J

Yaklasik 20 Yillik Gumruk Basmufettisligi, Gumruk Burokratligi, GM, YMM, Ogretim Uyeligi, Gumruk & DT & DT Lojistik Yonetimi Danismanligi kariyerimin  meydana getirdigi bilgi ve birikimi sizlerle paylasarak Dis Ticaret ve Gumruk Sektoru icin ekstra katma deger ve sinerji yaratmaya calisacagiz ve itiraf etmem gerekiyor ki, bu yeni baslangic icin buyuk bir heyecan duymaktayim  !!!! J  J

Turk TELEKOM Grevi nedeniyle, internet ve telefon baglanti sorunlarimizi henuz cozemesek de, bize 0532 344 46 47 / tokers2000@e-kolay.net (A.Hakan TOKER) ve 0532 332 32 99  balyemez26@yahoo.com (Bulent BALYEMEZ) adreslerinden veya www.disticaretteyaklasimlar.com  Forum Sitesinden 24 saat ulasmaniz mumkun.  En kisa zamanda “DTY Club” da ve Yeni Projelerde gorusmek umut ve dilegiyle.

A.Hakan TOKER

Disticaretteyaklasimlar DT&Gumruk&DT Lojistik Yonetimi Danismani

Dışticaretteyaklaşımlar

Bülent BALYEMEZ
İstanbul Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü Öğretim Görevlisi

Güzeloba Mah. Kaplan-2 Sk. Yakup Dinç Sit. A.2
Blok Kat:7 No: 16
LARA - ANTALYA
www.disticaretyonetimi.com
Tel   :  0 242 349 27 17
Cep  :  0 532 332 32 99
insist
Jr. Member
**

« Yanıtla #1 : Ağustos 21, 2008, 04:48:13 ÖS »

Hayırlı olsun hocam. Siz iki büyük üstadımız sayesinde çok şeyler ögrenecegimize eminim.

Hayırlı günler,
Önder
Uttegae
Newbie
*

« Yanıtla #2 : Mayıs 26, 2009, 01:55:41 ÖS »

Hoşgeldiniz..!
ADOGANAY
Newbie
*

« Yanıtla #3 : Ağustos 26, 2009, 07:13:37 ÖÖ »

hepimize hayırlı olsun.
Sayfa: [1]
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!

MKPortal ©2003-2006 mkportal.it