DIŞ TİCARET FORUMU
Ekim 21, 2019, 05:16:07 ÖS *
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: Sayın üyelerimiz forumumuzda yapılan bakım nedeni ile sınama maili göndermekteyiz. Teşekkür Ederiz.

Ana Sayfa   Yardım Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: ARACILIK SÖZLEŞMESİ VE ALIM-SATIM.....YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİZ  (Okunma Sayısı 11326 defa)
karatepem
Newbie
*

« : Eylül 08, 2009, 11:39:32 ÖS »

MERHABALAR ARKADAŞLAR. BİZ DIŞ TİCARET KONUSUNA YENİ BAŞLIYORUZ. İLK İŞ OLARAKTA UKRAYNADAKİ BİR FİRMAYA TÜRKİYEDE ÜRETİLEN BİR ELEKRTONİK MAKİNEYİ İHRAC ETMEYİ PLANLIYORUZ. ŞÖYLE AVANTAJIMIZ VAR. İLK OLARAK İHRACATCI FİRMAYA ÇOK YAKINIZ. 2. OLARAK İTHALATCI OLAN UKRAYNADA İŞLERİ YÜRÜTEN ORTAĞIM VAR VE İŞLEMLERİ O YÜRÜTÜYOR. BİZ BU İKİ FİRMAYI DOĞRUDAN KARŞI KARŞIYA GETİRMEDEN ÜRETİCİDEN ALIP TÜKETİCİYE NASIL SATARIZ VEYA BU İKİ FİRMA ARASINI YAPAR VE KOMİSYON ALABİLİRMİYİZ. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİZ.İYİ ÇALIŞMALAR..
ferhatacici
Newbie
*

« Yanıtla #1 : Kasım 22, 2009, 12:31:18 ÖÖ »

broker sözleşmeleri var (isterseniz size gönderirirm) 2 tarafada bunları imzalatmalısınız.yalnız ondan önce taraflar ticari konuda anlaşma sağlamalıdır.yani alıcı malın fiyat ve kalitesini okeyleyecek  satıcıda fiyat prensibini okeyleyecek.yani iki tarafıda ortak yerde buluşturman gerek.alıcıya numune katalog vs gibi şeyler göndermen gerebilir.
bende brokerlık yapıyorum istersen daha detaylı görüşebiliriz.
someks
Newbie
*

« Yanıtla #2 : Aralık 09, 2009, 08:45:55 ÖS »

merhabalar,

Örnek broker agreementları paylaşırsanız çok sevinirim.

Teşekkürler.
Aliy
Full Member

« Yanıtla #3 : Aralık 12, 2009, 07:20:16 ÖÖ »

Rica etsem broker'lık anlaşma örneğini banada mail atarmısınız lütfen:
aliyalcin46@grmail.com
Şimdiden çok teşekkür ederim
saygılar
erhan3471
Newbie
*

« Yanıtla #4 : Şubat 26, 2010, 12:13:24 ÖÖ »

Rica etsem  ben  de bu  brokerlik anlaşmalarını alabilirmiyim ,aradım bir türlü bulamadım , teşekkürler , erhan3471@hotmail.com
luck
Newbie
*

« Yanıtla #5 : Mart 30, 2010, 07:38:38 ÖÖ »

selamlar rica etsem bahsettiğiniz broker sozlesmesini banada maillermisiniz tsk. umemoglu@gmail.com
imp-exp
Jr. Member
**

« Yanıtla #6 : Nisan 13, 2010, 12:57:18 ÖS »

Merhaba,

Rica etsek, broker anlaşmasını burada yayınlar mısınız lütfen ?
Teşekkürler
eurike1964
Newbie
*

« Yanıtla #7 : Ekim 13, 2010, 06:21:02 ÖS »

Oncelikle herkese Merhaba,

ben Fransada danismanlik firmasi kurdum.Ve bu iste henuz yeniyim.Faaliyet alanim avrupa firmalari ile Turkiyedeki firmalar arasinda  isbirligini gelistirmek ve alim satim araciligi yapmak . Bu nedenle benim de acilen bu aracilik sozlesmesine ihtiyacim var. Bu konuda bana acil yardimci olabilirseniz sevinirim.
Mail adresim : hulya.aksu5@gmail.com
Simdiden yardimlariniz icin tesekkur ederim. Bu arada Fransa'dan sizlere yardimim dokunacaksa benimle cekinmeden temas kurabilirsiniz.
Saygilarilarimla,
alternalive
Sr. Member

« Yanıtla #8 : Ekim 14, 2010, 12:16:43 ÖS »

broker anlaşmalarını yayınlarsanız ben de çok sevinirim
teşekkürler

Berat Santepe
LINK SHIPPING TRANSPORTATION & TRADE LTD
santepe@gmail.com
amangeldi
Newbie
*

« Yanıtla #9 : Temmuz 25, 2012, 01:48:24 ÖS »

bende isterim bende Gülümseme 

Arkadaşlar sözleşme örneği kimde varsa lütfen ikincitala@gmail.com adresine de ata bilirmi
Sayfa: [1]
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!

MKPortal ©2003-2006 mkportal.it