Dış Ticaret Forum
November 23, 2014, 07:27:34 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Sayın üyelerimiz forumumuzda yapılan bakım nedeni ile sınama maili göndermekteyiz. Teşekkür Ederiz.

Home   Help Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Türkiye'deki Dış Ticaret Üniversiteleri  (Read 3911 times)
Gencay
Full Member

« on: April 10, 2011, 06:17:25 PM »

Bana Türkiye'deki dış ticaret üniversitelerini söyleyebilir misiniz? Huh
BatyrM
Sr. Member

« Reply #1 on: April 11, 2011, 01:36:07 PM »

internetten üniversitelerin sitelerinden böyle bölümleri var mı baksan daha iyi olmaz mı? şahsına lazım olan bilgileri kendin arayıp bulmak yerine başkalarına yaptırmak istiyorsun işini...

NEVER IS TOO LATE...
Gencay
Full Member

« Reply #2 on: April 11, 2011, 01:42:37 PM »

Bulamadım ki burda soruyorum yani ? Direk burada sormanın bi anlamı yok ki zaten. Mesela sitede sağda bilkent üniversitesi dış tic. kulübü diyor. girdim sitesine bölümlerine dış ticaret bölümü yok. Bu ne şimdi?
BatyrM
Sr. Member

« Reply #3 on: April 11, 2011, 02:09:05 PM »

http://www.gumrukforum.com/gumruk-ve-dis-ticaret-bolumu-ogrencileri-forumu/ şuraya bakmanı öneririm

NEVER IS TOO LATE...
Gencay
Full Member

« Reply #4 on: April 12, 2011, 12:31:18 PM »

Teşekkür ederim.
bulentbalyemez
Administrator
Hero Member

« Reply #5 on: May 18, 2011, 07:39:06 AM »

Arkadaşlar;

Türkiyede Dış Ticaret Üniversitesi diye bir üniversite yoktur.

Ama 2 ve 4 yıllık dış Ticaret bölümleri mevcuttur.

Bir çok üniversitede ise bütün bölümlerin takip edebileceği Dış Ticarte kulüpleri vardır.

Bülent

Dışticaretteyaklaşımlar

Bülent BALYEMEZ
İstanbul Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü Öğretim Görevlisi

Güzeloba Mah. Kaplan-2 Sk. Yakup Dinç Sit. A.2
Blok Kat:7 No: 16
LARA - ANTALYA
www.disticaretyonetimi.com
Tel   :  0 242 349 27 17
Cep  :  0 532 332 32 99
baha91
Newbie
*

« Reply #6 on: May 13, 2012, 11:42:56 PM »

Ben Balıkesir Üniversitesi Sındırgı Myo Dış Ticaret Bölümü öğrencisiyim foruma katılalı pek uzun zaman olmadı ama soru bölümümle alakalı olunca cevap vereyim istedim Smiley Bu bölümün 2 yıllık ve 4 yıllık seçenekleri mevcut Ösym'nin tercih kılavuzlarında bulabilirsin genelde 4 yıllıklar Uluslararası Ticaret ismiyle geçer.Nerede ikamet ediyorsun bilmiyorum ancak bölüm seçeceksen mutlaka okulun bulunduğu yere ve akademik kadrosundaki öğretmenlere dikkat etmeni öneririm.Okulun bulunduğu yer faktörü hem sosyal yaşamın açısından faydalı olur hemde seminer,gezi vb. organizasyonlarda okula ulaşım kolay olduğundan imkanlar fazla olur akademik personel olarak bakarsak bölümle ilgili eğitim almış öğretmenler bilgi birikimleri fazla olduğundan verimli ders anlatırlar.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: