DIŞ TİCARET FORUMU
Kasım 16, 2018, 10:39:18 ÖS *
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: Sayın üyelerimiz forumumuzda yapılan bakım nedeni ile sınama maili göndermekteyiz. Teşekkür Ederiz.

Ana Sayfa   Yardım Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ürün alım satım talepleri  (Okunma Sayısı 977 defa)
KARABOĞA
Full Member

« : Temmuz 14, 2018, 11:01:51 ÖÖ »

Ürün taleplerinin yoğun olduğu bir dönemde alım ve satım taleplerinizi net, ciddi olarak yazarsanız ihtiyacı olanlar ihtiyaçlarını gidermiş olur. Yurtdışından'da pazarı olan çevresi olan tedarik eden buraya net ürün bilgilerini yazarsa daha hızlı ve güvenilir iş yapılmış olur.Piyasada güven sorunu var kimse kimseye inanmiyor , yardimcida olmuyor herkes resmi teklif istiyor.Herkesin yurtdışında görüştüğü ürün tedarigi yapabileceği arkadaşları dostları vardır güven olmadığı için de yapamiyorlar talep eden iş ciddiye gitmeye başlayınca ortadan kayboluyor buda güveni sarsiyor.alım ve satım yapmak isteyenler net isteklerini paylasirsa bu işler olur.Enazindan talebin altına onlara ulasabilecek bir mail adresi yazılmalıdır.
KARABOĞA
Full Member

« Yanıtla #1 : Temmuz 16, 2018, 04:49:08 ÖS »

Nike Airmax 40-44 numara arası,  55€
Toplam 3000 tane değişik modeller

Adidas bebek ayakkabıları 18-23 numara arası
 8,90€ , toplam 1000 tane

Kaliteli İngiliz modacılarının üretimi takım elbise ceketi, toplam 3000 tane , 11€
Sayfa: [1]
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!

MKPortal ©2003-2006 mkportal.it