DIŞ TİCARET FORUMU
Aralık 11, 2019, 03:16:39 ÖÖ *
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: Sayın üyelerimiz forumumuzda yapılan bakım nedeni ile sınama maili göndermekteyiz. Teşekkür Ederiz.

Ana Sayfa   Yardım Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Dış Ticaretde Akademik Gelişmeler  (Okunma Sayısı 5622 defa)
Hakan KAYA
Global Moderator
Sr. Member

« : Ekim 25, 2007, 06:51:32 ÖÖ »

Sayın Üyeler,

Bildiğiniz üzere Dış Ticaret dünya genelinde en çabuk yayılan ve içeriği itibariyle globalleşmeyi en çok hızlandıran bir iş olgusudur. Her geçen gün bu iş olgusunun yapılış şekli ile ilgili ülkeden ülkeye göre değişen değişimler yaşanmaktadır. Tüm değişiklikler sadece hukuksal ve idari alanlarda olmayıp işin bilimsel bilgisi, akademik içeriği ile ilgilide olmaktadır. Bu değişiklikler malesefki ülkemize çok geç intikal etmekte. Bende Bu konuda Yüksek lisans yapan biri olarak çeşitli kaynaklardan yararlanıyorum. Bu kaynakları sizinlede paylaşmak istedim. Aşağıda adresini verdiğim üniversite dünyanın en iyi üniversitlerinden biridir. hatta en iyisidir. Bu üniversitenin başlatmış olduğu açık kurs programı tüm herkese açık olup bu okuldaki tüm bilim dallarındaki ders notları, konferans notları, seminer notları internet üzerinden herkese açık olarak yayınlanmaktadır. Bu adres den okulun web sitesine ulaşıp open course ware  linki ile notlara ulaşmanız mümkün. Özellikle iktisat işletme okularındaki ders programlarını incelerseniz Dış Ticaretle alakalı bir çok ders var.
http://ocw.mit.edu/OcwWeb/web/home/home/index.htm

Saygılarımla

Hakan kaya

Hakan Kaya
AREL Universitesi
Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık Bölümü
Öğretim Görevlisi
asmirk
Newbie
*

« Yanıtla #1 : Mayıs 28, 2008, 01:56:11 ÖS »

Merhaba Hakan Bey Yüksek Lisansınızı nerede yapmaktasınız?
Sayfa: [1]
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!

MKPortal ©2003-2006 mkportal.it